Servis

! POKUD MÁTE ZÁJEM O SERVIS, JE NUTNÉ VČASNÉ OBJEDNÁNÍ DOPŘEDU A DOMLUVENÍ TERMÍNU !

Zabýváme se SERVISEM, OPRAVOU, TUNINGEM skútrů, chopperů, silničních, cestovních, motokrosových a endurových motocyklů již od roku 1994, kdy jsme otevřeli naší kamennou prodejnu i se servisem. Od této doby jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, servisní práce jako výměny brzdových destiček, včetně brzdové kapaliny, přezutí a vyvážení kol atd, provádíme po předchozí domluvě na počkání.

Specializujeme se na servis a úpravu předních a zadních tlumičů (většiny značek) nejen na závodní motocykly. Byli jsme také několikrát na školení v Itálii u uznávaného odborníka ANDREANIHO (ANDREANI GROUP). Máme se servisem a úpravou tlumičú dlouholeté zkušenosti a specializovaně vybavený servis a potřebné nářadí. Provádíme např: snížení výšky motocyklu (úpravou tlumiče), nerozebiratelné tlumiče předěláme na rozebiratelné, repase starých veteránských tlumičů (včetně i výroby nových nesehnatelných dílů do tlumičů) atd.

Čištění motocyklových karburátorů ultrazvukovou čističkou.
Víte jak nejlépe vyčistit karburátor ? (nebo také další věci jako filtry, různé kovové součástky, trysky, svíčky,elektropříslušenství a další)
Na drátěnky, profukování a podobné čištění zapomeňte. Nic nevyčistí lépe Váš karburátor a další věci než naše výkonná ultrazvuková čistička!
Proč čistit součástky ultrazvukovou čističkou ? Extrémní kvalita čištění. Čištění malých otvorů a hůře přístupných míst. Nehrozí žádné mechanické poškození dané součástky při čištění. Odstraňování nečistot probíhá rovnoměrně bez ohledu tvaru jaký předmět má. Díky ultrazvukové čističce dokážeme karburátor a další součástky vyčistit, tak, že jsou jako nové!

Další servisní práce:
-Kompletní opravy motocyklů.(včetně zajištění náhradních dílů)
-Výbrusy válců, nikasil.
-Přelisování a centrování klikových hřídelí.
-Vyplétání a centrování kol.
-Přezutí pneumatik.
-Opravy, servis vidlic a tlumičů pérování.
-Opravy sedel ventilů, hlav motorů.
-Repase motorů a převodovek.
-Výměny brzdových destiček.
-Výměny brzdových kotoučů.
-Kontrolu a výměnu brzdové kapaliny.
-Výměny olejů a filtrů.
-Výměny spojkových lamel.
-Výměny řetězových sad.
-Připravujeme a zajišťujeme po domluvě STK.
atd...

! POKUD MÁTE ZÁJEM O SERVIS, JE NUTNÉ VČASNÉ OBJEDNÁNÍ DOPŘEDU A DOMLUVENÍ TERMÍNU !

Servis
Václav Uhlíř starší
tel: +420 603 241 028 (k dispozici v naší pracovní době, po-pá 9-12, 14-17hod)
Jestliže nezvedáme telefon nejspíše se věnujeme zákazníkům na prodejně. Zkuste to prosím později.
email: dily@moto-ufo.cz

 


 

 

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše