RENTHAL gripy Diamond KEVLAR G166 - pár

RENTHAL gripy Diamond KEVLAR G166 - pár
Ihned k odběru
450 Kč 371,9 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 1 ks
Osobně v JaroměřizítraPřepravní společností:čtvrtek 7.7
VýrobceRENTHALKód22577

Gripy RENTHAL Diamond Waffle Dual Compound Tapered Kevlar jsou gripy pro motokros a enduro vyrobené z kombinace měkkého a tvrdého provedení pryže s drážkováním na spodní polovině gripů.
Gripy RENTHAL Dual Compound Tapered Kevlar byly vyvinuty a testovány za přispění špičkových továrních týmů z Evropy a USA. Výsledkem jsou gripy, které kombinují dvě syntetické pryže, speciálně formulované k dosažení optimální kombinace pevnosti, přilnavosti a tlumení nárazů. Tvrdé provedení pryže FIRM je použito na přírubě, zakončení a vnitřní části úchopové části gripů pro maximální odolnost gripů. Měkké provedení pryže SOFT obsahuje rozptýlené částečky materiálu KEVLAR, čímž dochází až k trojnásobnému prodloužení životnosti gripů. Tohoto materiálu je použito na povrchu úchopové části a příruby pro maximální komfort úchopu a dlouhou životnost. Speciální technologie zajišťuje maximální zachování všech vlastností při negativním působení slunce a počasí. Gripy jsou mírně kónické s větším průměrem u palce pro lepší úchop a menší únavu jezdce. Jako základní vzorek je použito hrubé vroubkování, které poskytuje vynikající úchop a zejména tlumení nárazů. Díky mírně zvětšenému vnějšímu průměru jsou také vhodné pro jezdce s větší dlaní.
Pro dokonalé spojení gripů s řídítky a plynovou rukojetí doporučejeme použití lepidla RENTHAL !

BARVAKevlar
VýrobceRENTHAL

RENTHAL

Firma byla založena v roce 1969, srdce má ve Velké Británii v Manchesteru, kde má své sídlo. Díky svým dlouholetým zkušenostem patří mezi to nejlepší na trhu co lze aktuálně nabídnout, jejich produkty denně testují a jezdí nejrychlejší a nejlepší závodníci po celém světě.

PopisO značce