METZELER pneu 140/80-18 MCE 6 DAYS EXTREME SOFT

METZELER pneu 140/80-18 MCE 6 DAYS EXTREME SOFT
-29 %
Ihned k odběru
METZELER pneu 140/80-18 MCE 6 DAYS EXTREME SOFT
METZELER pneu 140/80-18 MCE 6 DAYS EXTREME SOFT
METZELER pneu 140/80-18 MCE 6 DAYS EXTREME SOFT
Běžná cena s DPH 2 800 Kč 2 000 Kč 1 652,9 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 7 ks
Osobně v JaroměřizítraPřepravní společností:pondělí 17.5
VýrobceMETZELERKód14795

 

Univerzální MCE 6 Days Extreme Zadní pneumatika firmy Metzeler®. Pozice: Zadní. Velikost: 140/80. Průměr: 18 ". Index služeb: 70M. Určeno pro profesionální a tvrdé jádro Enduro jezdce. Konečná pneumatika Enduro FIM dominuje světu Enduro Racing a vyvinula se s továrními jezdci pro vaše nejnáročnější výzvy. Specifické rozložení a tvar knoflíků spolu s Jejich ostrá hrana poskytuje nejlepší trakci ve všech terénech a ve všech závodních polích, zadní velikosti mají také hladký konturový design, který umožňuje více knoflíků pod plochou, která zajišťuje trakci a odolnost proti opotřebení.

Metzeler

Funkce:
Extrémní trakce
Samočistící
Přesnost v rovinách a stabilita brzdění
Stabilita při zatáčení
Boční podpora
Univerzálnost terénu
Odolnost knoflíku proti trhání a opotřebení
Tvrdý, měkký a supersoft
Vyrobeno z gumy nejvyšší kvality
Pokročilý design běhounu pro maximální trakci a výkon
Zaručuje vynikající odolnost proti opotřebení
Soutěže Enduro probíhají na několika různých typech terénů a všestrannost pneumatik je povinná pro zajištění vítězného výkonu. 6 DNÍ EXTREME je vybaven vysoce odolným materiálem kostry s pozoruhodnými tlumícími vlastnostmi, které poskytují všestrannost na různých terénech, předvídatelné chování a zpětnou vazbu pro jezdce ve všech situacích.

Komplexní vývoj MCE 6 DAYS EXTREME je zaměřen na vysoce výkonné plnivo ze sazí, které je schopno zajistit odolnost proti teplu na knoflíky, což je značně namáháno během závodní aktivity. Specifické polymery sloučeniny poskytují také chemickou a mechanickou přilnavost na suchém i kluzkém povrchu, lepší odolnost proti oděru, řezům a trhlinám. Kromě toho, vyvážená pneumatika poskytuje vyváženou tuhost kostry, a to jak flexibilitu, tak vynikající odolnost proti propíchnutí a řezu, a to i na těch závodních terénech, kde je tlak v pneumatikách nastaven na nižší než standardní.

Metzeler® vyrábí motocyklové pneumatiky od roku 1892 a historie jde ruku v ruce s historií motocyklu. Metzeler® je německý výrobce motocyklových pneumatik zaměřený na kvalitu a výkon. Posláním je průběžně rozvíjet produkty na špičkové úrovni technologií, které splní potřeby a očekávání potřeb motocyklistů.

VýrobceMETZELER
Popis
Poslední navštívené