Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA

Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Doprava zdarma
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
Mesh handsfree headset Spider ST1 (dosah 2 km), SENA
5 773 Kč 4 771,1 Kč bez DPH
Skladem externí sklad
Osobně v JaroměřizítraPřepravní společností:pondělí 25.9
VýrobceSENAKód0167374

Mesh je opět cenově dostupnější. Seznamte se - SENA SPIDER ST1

Evoluce v komunikaci motorkářů:
Technologie Mesh se poprvé od řady 50 a 30 objevuje i v dostupnější cenové hladině headsetů SENA. Seznamte se s cenově dostupnou náhlavní soupravou SPIDER ST1 (ovládání kolečkem) a RT1 (s tlačítky) od společnosti Sena vybavenou Mesh. Špičková technologie Mesh společnosti Sena, která se poprvé objevila ve vlajkových náhlavních soupravách 50S a 50R, zefektivňuje komunikaci mezi jezdci a nyní poskytuje stejnou robustní spolehlivost všem uživatelům SPIDER RT1 / ST1.

Klíčové vlastnosti interkomu SENA SPIDER RT1 / ST1:

 • Prémiová kvalita SENA, dostupná cena
 • Spojení přes Mesh na jediný stisk tlačítka
 • Prémiová HD sluchátka
 • Párování s mobilem přes Bluetooth 5.2
 • Audio Multitasking
 • Jog-Dial ovládání

SENA Mesh - nová definice spojení:
SPIDER RT1 / ST1 nabízí dva různé režimy Sena Mesh Intercom™: Skupinový Mesh Intercom a vícekanálový otevřený Mesh Intercom. Při použití funkce Group Mesh uživatelé vytvoří soukromou skupinu, která podporuje až 24 jezdců v dosahu až 8 km (min. 6 jezdců v intervalech 1,6 km). Uživatelé jsou pozváni do sítě Group Mesh, což zvyšuje kontrolu a soukromí. Vícekanálová síť Open Mesh umožňuje jezdcům komunikovat prakticky s libovolným počtem účastníků sítě Mesh v dosahu až 5 mil / 8 km. Open Mesh nabízí také vícekanálové možnosti, k dispozici je až devět kanálů. Můžete přepínat mezi frekvencemi kanálů pro konverzaci s různými skupinami jezdců v rámci větší skupiny Open Mesh. SPIDER RT1 / ST1 je vybaven funkcí rychlého nabíjení za pouhých 1,5 hodiny, která zajistí 11 hodin hovoru. Sluchátka jsou kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými sítí Sena Mesh, včetně např. 50S, 50R, 30K, Momentum EVO a všech zařízení Sena Bluetooth, která jsou připojena k adaptéru +Mesh.

Zlepšete svůj svuk pomocí prémiových HD sluchátek:
Špičkový zvukový výkon i fyzický komfort zajišťují prémiové reproduktory HD společnosti Sena, které jsou součástí modelu SPIDER RT1 / ST1. Reproduktory HD byly navrženy s nízkým profilem a zúženým zkosením, aby se snížila možnost diskomfortu uší, a jako vždy se vejdou do stávajících vybrání v přilbě. Reproduktory HD poskytují čistý zvuk pro komunikaci s výrazným zvýšením hlasitosti, zesílením basů a čistotou.

Tradiční SENA funkce: párování s mobilem a Audio Multitasking:
Bluetooth 5.2 umožňuje spárovat smartphone se zařízením SPIDER ST1 a streamovat hudbu, poslouchat pokyny GPS a dokonce přijímat nebo uskutečňovat telefonní hovory. Sluchátka jsou vybavena technologií Sena Audio Multitasking™, takže můžete vést konverzaci prostřednictvím Mesh Intercom™ a současně ovládat funkce Bluetooth smartphonu, jako je hudba, GPS nebo telefonní hovory.

Aplikace SENA Motorcycles App:
Nová aplikace Sena Motorcycles App poskytuje uživatelům možnost vizuální konfigurace nastavení zařízení SPIDER RT1 / ST1. Stáhněte si aplikaci Sena Motorcycles App, abyste mohli přizpůsobit různá nastavení a funkce zařízení, včetně možnosti vzdáleně spravovat nastavení kanálů pro Open Mesh nebo dokonce nastavit soukromou skupinu pro Group Mesh. Pro stažení aplikace Sena Motorcycles přejděte do obchodu App Store nebo Google Play.

Parametry a specifikace:
 • Dosah až 2 km / může být rozšířený až na 8 km při min. 6 jezdcích
 • Open Mesh Intercom: virtuálně neomezený počet jezdců ve skupině / Group Mesh Intercom: až 24 jezdců
 • Operační doba: až 12 hodin / doba dobíjení: 2,5 h / rychlé dobíjení: 20 minut dodá 2 hodiny
 • Mesh Intercom
 • Bluetooth 5.2
 • HD sluchátka
 • Vícekanálová komunikace
 • Audio Multitasking
 • Advanced Noise ControlHeadsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.

VýrobceSENA
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení