EVANS chladící kapalina Power Sports (mx + quad) - 2L

EVANS chladící kapalina Power Sports (mx + quad) - 2L
Ihned k odběru
1 090 Kč 900,8 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 1 ks
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceEVANSKód24183

PŘED POUŽITÍM CHLADÍCÍ KAPALINY EVANS JE NUTNÉ POUŽÍT PROPLACH ! - https://www.moto-ufo.cz/evans-chladici-kapalina-prep-fluid-proplach-2l-p26785/

 

Žádná voda - Žádné přehřívání
Power Sports má bod varu 180°C a prostě jej neuvaříte.

Žádná voda - Žádná koroze
Voda obsahuje kyslík, který napomáhá korozi. Power Sports eliminuje korozi.

Žádná voda - Žádné tlakování
Power Sports přispívá k menšímu tlaku v chladícím systému, čímž se snižuje tlak na součásti motoru.

Žádná voda - Žádné pittingy vložek válců
Power Sports generuje podstatně méně pittingů v porovnání se všemi chladícími kapalinami na bázi vody.

Žádná voda - Vyšší výkon

Power Sports eliminuje předčasné detonace spojené s přehříváním.

Chladící kapalina bez obsahu vody speciálně sestavená pro silniční i offroad motocykly. Power Sports chrání chladící systém motoru od -40ºC do 180ºC. Unikátní složení a vlastnosti předcházejí mnohým problémům spojeným s chladícími kapalinami na bázi vody, jako je koroze a přehřívání. Vhodné pro silniční motocykly, Moto X, Enduro a 4kolky.

Technologie
 
V rámci systému chlazení motoru jsou nejžhavější povrchy ty přilehlé ke spalovací komoře, a to konkrétně vložky válců a hlavy válců. Evans dokazuje, že chladící kapaliny na bázi ethylen-glykolu pravidelně překračují hranici teploty, která dělí efektivní jádrový var (místo A na obrázku) od neúčinného Kritického tepelného toku. Kritický tepelný tok je synonymem pro pojem Departure from Nucleate Boiling (DNB). Nastává-li tato situace v chladícim systému, pokrývá se povrch na přehřátých místech bublinkami páry, což zabraňuje přenostu tepla (místo B na obrázku). Protože pára odvádí méně než třetinu tepla, než dokáže voda, dochází k rapidnímu přehřívání v inkriminovaných místech a předčasným detonacím.

Na celý život
 
Evans Waterless Coolants nepotřebují měnit. Jakmile jednou Evans aplikujete do chladícího systému, bude ochráněn po dobu životnosti motoru.

Anti-Freeze
 
Evans Waterless Coolants nezamrznou do teploty -40°C. Doplňkové přidávání nemrznoucí kapaliny není nutné.

Netoxické
 

Evans Waterless Coolants obsahují naši patentovanou DeTox™ recepturu a jsou klasifikovány a certifikovány jako netoxické. Nicméně, stejně jako všechny ostatní chemikálie, je nekonzumujte a uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima a kůží. Po náhodném kontaktu opláchněte ruce i obličej vodou.

 

VýrobceEVANS
Popis