RENTHAL gripy ROAD RACE FULL DIAMOND G148 medium šedé – pár

RENTHAL gripy ROAD RACE FULL DIAMOND G148 medium šedé – pár
RENTHAL gripy ROAD RACE FULL DIAMOND G148 medium šedé – pár
RENTHAL gripy ROAD RACE FULL DIAMOND G148 medium šedé – pár
300 Kč 247,9 Kč bez DPH
Na objednání
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceRENTHALKód14894

Gripy RENTHAL Road Diamond Medium Single Compound jsou gripy pro silniční motocykly vyrobené ze středně tvrdého provedení pryže s jemným vroubkováním po celé ploše, menším průměrem přírub a otevřeným koncem.
Gripy RENTHAL Single Compound byly vyvinuty a testovány za přispění špičkových továrních týmů z Evropy a USA. Výsledkem jsou gripy, které jsou k dispozici variantně ve třech provedeních syntetické pryže, speciálně formulované k dosažení optimální kombinace pevnosti, přilnavosti a tlumení nárazů. Speciální technologie zajišťuje maximální zachování všech vlastností při negativním působení slunce a počasí. Každé ze třech provedení pryže je k dispozici v několika tvarově odlišných verzích lišících se podle druhu použití gripů. Všechny verze používají jako základní vzorek jemné vroubkování. Tento povrch poskytuje vynikající úchop, tlumení nárazů, odpudivost proti nečistotám a umožňuje použití co nejmenšího možného vnějšího průměru gripů.
K dispozici je měkké provedení pryže SOFT poskytující maximální komfort úchopu a omezení tvorby mozolů při nižší životnosti gripů.
Tvrdé provedení pryže FIRM poskytuje maximální odolnost gripů proti opotřebení při menším komfortu úchopu. Toto provedení odpovídá většině originálních gripů.
Středně tvrdé provedení pryže MEDIUM je kompromisem mezi SOFT a FIRM.
Pro dokonalé spojení gripů s řídítky a plynovou rukojetí doporučejeme použití lepidla RENTHAL !

BARVAŠedá
VýrobceRENTHAL

RENTHAL

Firma byla založena v roce 1969, srdce má ve Velké Británii v Manchesteru, kde má své sídlo. Díky svým dlouholetým zkušenostem patří mezi to nejlepší na trhu co lze aktuálně nabídnout, jejich produkty denně testují a jezdí nejrychlejší a nejlepší závodníci po celém světě.

PopisO značce