PROGRIP gripy 780 černé - pár

PROGRIP gripy 780 černé - pár
238 Kč 196,7 Kč bez DPH
Na objednání
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobcePROGRIPKód2821

Motocyklové rukojeti Progrip v jednovrstvém provedení určené pro silniční motocykly.

Jednovrstvá kontrukce nabízí zvýšenou životnost, ale také pohodlný středně měkký úchop pro použití v běžném silničním provozu. Univerzální kvalitní rukojeti pro každodenní použití a rekreační jízdu.

- jednovrstvé (SINGLE Layer)
- průměr - 22 / 25mm
- délka - 125mm
- tvrdost materiálu - SH 35 MEDIUM

Značka Progrip nabízí široký sortiment rukojetí pro off-roadové motocykly, silniční motocykly, skútry, čtyřkolky, vodní skútry, sněžné skútry a jízdní kola.
Pro každou aplikaci je možnost výběru z několika modelů (designů), různých kvalitativních provedení (1-vrstvé / 2-vrstvé / 3-vrstvé) a také různých délek (sortiment zahrnuje více jak 100 modelů).
Všechny rukojeti jsou vyráběny v Itálii již od roku 1925, kdy se nejprve vyráběli z buvolích rohů. Kolem roku 1945 se začali rukojet vyrábět z plastů a denní produkce byla kolem 1.000ks. Nyní se rukojeti Progrip výrábí pomocí nejmodernějších technologií z kvalitních, nezávadných a normalizovaných materiálů a denní produkce převyšuje 100.000ks.
Rukojeti značky Progrip používali a používají jezdci nejvyšší světové úrovně:
MotoGP - Marc Marquez, Loris Capirossi, Cal Crutchlow, Toni Elias, Stefan Bradl, Esteve Rabat, Colin Edwards, Karel Abraham a další ...
MXGP - Antonio Cairoli, Tim Gajser, Romain Febvre, Max Nagl, Tanel Leok, Max Anstie, Christophe Pourcel, Jeremy van Horebeek, David Philippaerts a mnoho dalších ...
Enduro - Matthew Phillips, Juha Ahola, Alex Salvini, Matti Seistola, Oscar Polli, Franco Picco, Danny La Porte a další.

PROGRIP = Comfort and technology for your hands!

BARVAČerná
VýrobcePROGRIP
Popis
Poslední navštívené