MUC-OFF čistič vnitřku přilby HELMET FOAM FRESH sanitizer - 400ml

MUC-OFF čistič vnitřku přilby HELMET FOAM FRESH sanitizer - 400ml
Ihned k odběru
MUC-OFF čistič vnitřku přilby HELMET FOAM FRESH sanitizer - 400ml
MUC-OFF čistič vnitřku přilby HELMET FOAM FRESH sanitizer - 400ml
250 Kč 206,6 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 3 ks
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceMUC-OFFKód18225

Muc-Off Foam Fresh 400ml

pokročilý sanitizer s vysoce funkční pěnou
rozkládá zápach a biologické nečistoty již na molekulární úrovni
aktivní složky je třeba nechat několik hodin působit
zanechává po sobě pouze svěží citronovou vůni
všestranné využití v každodenním životě při čištění bot, helem, rukavic, chráničů, kombinéz atd.
jednoduchá a rychlá aplikace
určeno pro všechny aktivní lidi a lidi v pohybu
Muc-Off Foam Fresh je vysoce účinný a současně jednoduchý způsob čištění za užití aktivní pěny, který představuje ideální řešení pro očistu vnitřků helem nebo jakýchkoliv, zejména však savých materiálů, přicházejících do styku s lidským tělem, jako jsou boty, rukavice, funkční prádlo a další.

Jak Muc-Off Foam Fresh vlastně funguje?
Pěna po aplikace asi v průběhu 10 minut z povrchu zmizí a promění se v kapalinu. Stálé aktivní složky pěny tak lehce pronikají do hloubky struktury znečištěného materiálu a postupují po jeho atomové struktuře. V Muc-Off Foam Sanitizerněkolika krocích se navazují na biologické nečistoty, které jsou zde obsaženy a tyto následně v určitém Muc-Off Foam Freshčasovém horizontu rozkládají. Citlivě tak odstraňují nečistoty z vnitřku i povrchu materiálu a zanechávají svěží citronovou vůni, která je hmatatelným indikátorem úspěšnosti očistného procesu. Čím ryzejší je vůně citrónu, tím úspěšněji celý proces proběhl. V případech předchozího vysokého znečištění je třeba někdy nechat aktivní složky působit déle nebo proces opakovat.

Aplikace:
Není nic snazší, než užití našeho Foam Fresh.
Před použitím je produkt potřeba důkladně protřepat. Poté již stačí pěnu aplikovat do obuvi, helmy atd. tak, aby pokryla celý povrch a již ji nechat jen působit a vyschnout. Doporučujeme několik hodin s ohledem na předchozí stupeň znečištění. Ideální aplikace je přes noc cca. 8-12 hodin.
Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme povrch nejdříve očistit od inertních nečistot typu bláto a podobně a nechat důkladně vyschnout. Není to však podmínkou a pěnu lze aplikovat například i bezprostředně po sportovním výkonu.

VýrobceMUC-OFF
Popis