HELITE - trhačka - kus

-6 %
HELITE - trhačka - kus
HELITE - trhačka - kus
HELITE - trhačka - kus
HELITE - trhačka - kus
Běžná cena 722 Kč
680 Kč s DPH
562,0 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednání
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Jaroměři
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód:0039179Výrobce:HELITE
PopisO značceDiskuze

Helite motocyklová trhačka je standardní pro všechny motocykly. To je výhodou pro ty motorkáře, kteří vlastní více motocyklů, nebo je střídají. Takoví motorkáři mohou vlastnit trhaček více a vyhnout se každodenní instalaci.

Instalace trhačky k motocyklu je rychlá a snadná, ale měla by být provedena správně. Trhačka zůstane připnutá k motocyklu po celou dobu. V závislosti na motocyklu se liší způsob jejího upevnění a nastavení. Nikdy nepřipevňujte trhačku k řídítkům. Trhačku je ideální připevnit pod sedlo, okolo rámu. Budete dělat smyčku s přezkou na tom nejvhodnějším místě na motocyklu, čím blíže k vašemu těžišti když sedíte na motocyklu, tím lépe.

Trhačka by měla být připevněna okolo robustní části motocyklu jako například rám, který „udrží sám sebe“ při  tahu přibližně 30kg.
Držte odstup trhačky dál od ostrých částí motocyklu, které by ji mohly přeříznout.
Držte dostatečný odstup trhačky od zařízení, která by ji mohla roztavit (výfuk, potrubí apod.)
Vyzkoušejte délku trhačky a nastavte tak, dokud nedosáhnete optimální délky. Optimální nastavená délka je taková, když  bude trhačka napjatá, pokud se na motorce postavíte. Pokud bude délka trhačky příliš dlouhá, může dojít ke zpoždění nafouknutí airbagu. Pokud bude délka příliš krátká může vás omezovat v pohybu. Nastavení trhačky je pro vaše bezpečí rozhodující.

VýrobceHELITE

O HELITE

Společnost HELITE byla založena v roce 2002 panem Gérard Thevenot, jedním z francouzských průkopníků a podnikatelů ve světě leteckého průmyslu. HELITE je výhradně věnován vývoji airbagových systémů, kombinací zkušeného personálu a moderních konstrukčních řešení.

V ROCE 2015 BYLO V OBĚHU VÍCE NEŽ 60 000 AIRBAGŮ HELITE.

Více než výzkumné a vývojové práce, Helite je také expertem ve výrobě nafukovacích ochranných pomůcek, předním vývojářem a vůbec prvním výrobcem v Evropě, který přišel na trh s „nositelnými airbagy“.

VYROBENO VE FRANCII

Design, vývoj i výroba airbagů je prováděna a řízena společností HELITE ve městě Dijon ve Francii. Každý samotný airbag a jeho spouštěcí systém je pečlivě testován a je kontrolována kvalita jeho jakosti.

AIRBAGY HELITE POUŽÍVAJÍ ELITNÍ SPORTOVCI

Naše airbagy jsou již používané v několika vysoko rizikových sportech, například pro jezdce na motocyklech, čtyřkolkách, koních, pro lyžaře a piloty,…

Mnoho vývojářských firem je také používají v průmyslu, jako OEM projekty. Naše OEM projekty na nás kladou vysoké standardy kvality a spolehlivosti. Naše ochranné oděvy obzvláště oceňují profesionální sportovci, kteří si nemohou dovolit zranění.

Jezdectví: 12 národních týmů – letní olympiáda 2012 Londýn

Ski cross: francouzský tým - 3 medaile– zimní olympiáda 2014 Sochi

ZÁRUKA KVALITY

HELITE airbagy jsou homologované, s 2 letou zárukou a jistotou zákaznického servisu a údržbou. Výroba probíhá ve Francii.

SNADNÁ MANIPULACE

HELITE airbagy jsou instalovány na vozidlo během několika minut a není potřeba žádného speciálního nářadí nebo technických znalostí.

Vyrobeno pro řidiče, stejně tak jako pro spolujezdce. V případě, že vlastníte několik motocyklů tak není potřeba více airbagů, pouze náhradního airbag příslušenství.

SPOLEHLIVOST

HELITE motocyklové airbagy jsou 100% mechanické, tím se vyhnete nežádoucímu spuštění airbagu nebo výměně baterií.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Velký objem vzduchu a chytře vymyšlený airbag kombinovaný s rychlým časem nafouknutí a optimálním tlakem vede k velmi účinné ochraně v případě nehody.

K OPAKOVANÉMU POUŽITÍ

CO2 plynová bombička je jediný komponent, který je potřeba vyměnit k znovu použití airbagu.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

Vlastní prodejna
již od 1994

Doprava Zdarma
při nákupu nad
3000 Kč

Velký výběr z
mnoha značek
skladem

Při výběru vám
odborně
poradíme!

Nejsme pouze
prodejci, ale sami
aktivně jezdíme a
testujeme