DUNLOP pneu 110/90-19 GEOMAX MX53

DUNLOP pneu 110/90-19 GEOMAX MX53
-21 %
Ihned k odběru
Běžná cena s DPH 2 120 Kč 1 670 Kč 1 380,2 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceDUNLOPKód25737

Dunlop GEOMAX MX53 je nová vylepšená verze velice oblíbeného pláště GEOMAX MX52.

Geomax MX53 byl navržen tak, aby poskytoval výkon v široké škále terénů, a vyniká v náročných podmínkách na trati a zároveň nabízí větší univerzálnost v podmínkách střední jízdy.
DALŠÍ PNEUMATIKY
FUNKCE
Geomax MX53
Přední pneumatika byla přepracována s vyšším profilem tak, aby poskytovala větší kontaktní plochu, poskytující jemnější ovládání, větší úhel sklonu a lepší ovladatelnost.
Bloky předních pneumatik MX53 jsou o 1 mm vyšší a byly rozloženy, aby jezdcům poskytovali lepší pocit z řízení a více hran.
Vzor podkovy bloků na přední pneumatice snižuje tuhost ve středu pneumatiky, aby byla zajištěna větší poddajnost při jízdě. Unikátní vzor podkovy blokuje také špínu, aby zajistil lepší přilnavost při brzdění.
Technologie Block-In-A-Block byla přidána k přední pneumatice MX53, aby pomohla v lineárním sledování a zlepšeném řízení.
Upravený tvar Block-In-A-Block na zadní pneumatice umožňuje větší ohyb v knoflíku pro zvýšení přilnavosti a zároveň poskytuje stabilitu a ovládání skluzu.
Přední a zadní pneumatiky zahrnují táhla mezi vybranými knoflíky, aby se snížila flexe na spodní straně knoflíků, čímž se zvýšila životnost.
Advanced Apex Design Dunlop vylepšuje pohlcování nárazů rozptýlením nárazů přes vyšší, tenčí vrchol uvnitř boční stěny.
Nové směsi na přední a zadní pneumatice zvyšují trvanlivost a životnost.

 

VELIKOST19''
VýrobceDUNLOP
Popis
Poslední navštívené