XERAPOL odstranění rýh/škrábanců (quixx) – 50gr

XERAPOL odstranění rýh/škrábanců (quixx) – 50gr
-19 %
Ihned k odběru
XERAPOL odstranění rýh/škrábanců (quixx) – 50gr
XERAPOL odstranění rýh/škrábanců (quixx) – 50gr
Běžná cena s DPH 359 Kč 290 Kč 239,7 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 2 ks
Osobně v JaroměřizítraPřepravní společností:pozítří
VýrobceXERAPOLKód22679

Určen pro odstranění škrábanců z čelního plexiskla motocyklů, z plastových oken karavanů, z plastových oken lodí, z plastových kokpitů letadel, z akrylátových umyvadel a sprchových koutů, z plastových světel automobilů, z plastových krytů přístrojové desky a z dalších podobných míst a povrchů. Balení obsahuje 50 g tubu s pastou, brusný papír se zrnitostí 1600 a leštící hadřík. Je rozpustný ve vodě a lehko umyvatelný.

Návod na použití: Povrch důkladně očistěte a naneste na něj tenkou vrstvu pasty. Silnějším tlakem a za pomoci přiloženého hadříku leštěte zasažená místa po dobu 2 až 3 minut. Při hlubších škrábancích postup zopakujte. Velmi hluboké škrábance nejdříve přebruste za mokra přiloženým brusným papírem a po té zbytky po broušení odstraňte. Nepoužívejte na lakované povrchy a nerovné povrchy. Nenanášejte na polykarbonát (PC). Výrobek nejdříve doporučujeme vyzkoušet na malém, ale né viditelném místě. 
Po leštění přípravkem Xerapol plastic polish po dobu cca 2-3 minuty za pomocí bavlněného hadříku získáte čisté a průhledné sklo bez škrábanců.

NOVĚ POSÍLÁME V KRABIČCE QUIXX Plastic Polish pod kterou tato značka přešla.

VýrobceXERAPOL
Popis