SIDI pásek seřizovací extra dlouhý CF 1,2,3, CF 1,2,3 SRS, AGUEDA, X3 černé - 2ks

SIDI pásek seřizovací extra dlouhý CF 1,2,3, CF 1,2,3 SRS, AGUEDA, X3 černé - 2ks
-12 %
Běžná cena s DPH 340 Kč 300 Kč 247,9 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceSIDIKód24008

SIDI pásek seřizovací extra dlouhý CF 1,2,3, CF 1,2,3 SRS, AGUEDA, X3 černé - 2ks

BARVAČerná
VýrobceSIDI

SIDI

Firma SIDI byla založena v roce 1960 jako dílna na výrobu turistické obuvi. V roce 1970 se SIDI začíná specializovat na cyklistickou obuv a obuv určenou pro terénní i silniční motocyklisty.
Dino Signori, zakladatel SIDI, spojil vášeň pro cyklistiku s více než 50 lety zkušeností s výrobou a vývojem sportovní obuvi.
Díky této vášni a hluboké intuitivní znalosti obchodu se SIDI stala lídrem na trhu v oblasti produkce cyklistických a motocyklových bot. Po pěti letech jedinečné vyváženosti tradice a inovace, stylu a pohodlí si sportovní obuv SIDI vybudovala výjimečné místo v oboru.
Silné propojení mezi společností a jejím zakladatelem se odráží na logu značky SIDI, které vzniklo spojením iniciálu Dina Signori. V roce 1974 byl k logu SIDI přidán symbol „víru“, který prezentuje sílu a dynamiku.
Logo SIDI tak dostalo podobu, kterou dnes všichni dobře známe. Z původně jednoduchého loga, se obchodní značka SIDI stala jednou z nejvýraznějších a nejznámějších značek v oboru.

POSLÁNÍ
Tradice, hodnoty a odpovědnost v kombinaci s efektivní mezinárodní distribuční sítí, dělá ze SIDI společnost globálního významu. Pro její zaručenou kvalitu, se miliony sportovců rozhodlo pro obuv SIDI.
Od roku 1960 provádí SIDI výzkum a vývoj obuvi tak, aby bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a maximálního komfortu.
Kombinací inovace s půl stoletím zkušeností; značka SIDI vyvolává nadšení za hranicemi firmy samotné.

PopisO značce