RK řetěz 520 MXU 120čl. těsněný/ uw kroužkový

RK řetěz 520 MXU 120čl. těsněný/ uw kroužkový
-16 %
Ihned k odběru
Běžná cena s DPH 2 381 Kč 2 000 Kč 1 652,9 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Osobně v JaroměřipozítříPřepravní společností:úterý 20.4
VýrobceRKKód8669

Motocyklový řetěz 520 od japonského výrobce RK TAKASAGO CHAIN, která se řadí mezi TOP3 světové značky vyrábějící motocyklové řetězy
- Závodní řetěz těsněný UW-kroužkem pro profesinální použití při závodech v motokrosu, enduru, supermotu a čtyřkolkách s nízkou hmotností.
- Navržen pro nejnáročnější závodní použití, vyniká vysokou pevností a životností i při náročných závodních podmínkách.

Těsnící UW-kroužek díky svému jedinečnému profilu výrazně eliminuje tření, čímž snižuje ztrátu výkonu a nabízí dokonalé těsnící vlastnosti a znatelně prodlužuje životnost řetězu, neboť nečistoty snadno neproniknou dovnitř do řetězu, jako u klasického netěsněného motokrosového řetězu.

Typové označení: 520 MXU (5/8x1/4)
Kvalitativní řada: závodní řada těsněného řetězu (pro motokros, offroad)
Provedení: těsněný řetěz (uw kroužek)
Barva: ocelová (bez povrchové úpravy)

Statická pevnost: 39,1 kN

Japonská značka RK disponuje více než 60 letými zkušenostmi s výrobou řetězů motocyklů a je lídrem na trhu motocyklových řetězů.
Díky dokonalé kvalitě produktů, inovacím a vysoce kvalitnímu zpracování značka RK spolupracuje se světově uznávanými partnery, jako jsou Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki a Triumph, kde jsou řetězy RK používány jako originální vybavení (OEM Product).

Dále řetězy značky RK používají závodní tými v Moto GP, Endurance EWC, World SBK, World SSP, MXGP, ISDE, AMA Supercross, Isle of Man TT, Erzberg Rodeo, atd.
Mezi jezdci používající řetězy RK jsou Marque Marquez, Jorge Lorenzo, Fabio Quartararo, Toni Elias, Glenn Coldenhoff, Max Anstie, Gautier Paulin, Arnaud Tonus, Graham Jarvis, Kailub Russell, Taylor Robert, Roan van de Moosdijk, Colton Haaker, Jérémy Guarnoni, Erwin Nigon, David Checa, Mike dD Meglio, Freddy Foray, Josh Hook, Zach Osborne, Martin Davalos, Adam Cianciarulo, Jonathan Rea, Federico Caricasulo, Leon Haslam, Randy Krummenacher a mnoho dalších..

PROVEDENÍ520
VýrobceRK
Popis