RENTHAL gripy ULTRA TACKY G198 černé - pár

RENTHAL gripy ULTRA TACKY G198 černé - pár
Ihned k odběru
450 Kč 371,9 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 2 ks
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceRENTHALKód10445

Gripy RENTHAL Ultra Tacky Diamond Waffle Dual Compound Tapered jsou gripy pro motokros a enduro vyrobené z kombinace měkkého a vysoce přilnavého provedení pryže s drážkováním na spodní polovině gripů.

Gripy jsou zváště vhodné pro náročné podmínky jako je zima, bláto, dešť ....
Gripy RENTHAL Ultra Tacky Tapered byly vyvinuty a testovány za přispění špičkových továrních týmů z Evropy a USA. Výsledkem jsou gripy, které kombinují dvě syntetické pryže, speciálně formulované k dosažení optimální kombinace vysoké přilnavosti rukavice a tlumení nárazů. Tvrdé provedení pryže FIRM je použito na přírubě, zakončení a vnitřní části úchopové části gripů pro maximální odolnost gripů. Speciální měkké vysoce přilnavé provedení pryže ULTRA TACKY je použito na povrchu úchopové části a příruby pro maximální přilnavost rukavice při úchopu a dlouhou životnost. Speciální technologie zajišťuje maximální zachování všech vlastností při negativním působení slunce a počasí. Gripy jsou mírně kónické s větším průměrem u palce pro lepší úchop a menší únavu jezdce. Jako základní vzorek je použito hrubé vroubkování, které poskytuje vynikající úchop a zejména tlumení nárazů. Díky mírně zvětšenému vnějšímu průměru jsou také vhodné pro jezdce s větší dlaní.
Pro dokonalé spojení gripů s řídítky a plynovou rukojetí doporučejeme použití lepidla RENTHAL !

BARVAŠedá
VýrobceRENTHAL

RENTHAL

Firma byla založena v roce 1969, srdce má ve Velké Británii v Manchesteru, kde má své sídlo. Díky svým dlouholetým zkušenostem patří mezi to nejlepší na trhu co lze aktuálně nabídnout, jejich produkty denně testují a jezdí nejrychlejší a nejlepší závodníci po celém světě.

PopisO značce