RENTHAL gripy DIAMOND/WAFFLE G086 soft šedé – pár

RENTHAL gripy DIAMOND/WAFFLE G086 soft šedé – pár
300 Kč 247,9 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceRENTHALKód20218

Gripy RENTHAL Diamond Waffle Soft Single Compound jsou gripy pro motokros a enduro vyrobené z měkkého provedení pryže s drážkováním na spodní polovině gripů.
Gripy RENTHAL Single Compound byly vyvinuty a testovány za přispění špičkových továrních týmů z Evropy a USA. Výsledkem jsou gripy, které jsou k dispozici variantně ve třech provedeních syntetické pryže, speciálně formulované k dosažení optimální kombinace pevnosti, přilnavosti a tlumení nárazů. Speciální technologie zajišťuje maximální zachování všech vlastností při negativním působení slunce a počasí. Každé ze třech provedení pryže je k dispozici v několika tvarově odlišných verzích lišících se podle druhu použití gripů. Všechny verze používají jako základní vzorek jemné vroubkování. Tento povrch poskytuje vynikající úchop, tlumení nárazů, odpudivost proti blátu a umožňuje použití co nejmenšího možného vnějšího průměru gripů.
K dispozici je měkké provedení pryže SOFT poskytující maximální komfort úchopu a omezení tvorby mozolů při nižší životnosti gripů.
Tvrdé provedení pryže FIRM poskytuje maximální odolnost gripů proti opotřebení při menším komfortu úchopu. Toto provedení odpovídá většině originálních gripů.
Středně tvrdé provedení pryže MEDIUM je kompromisem mezi SOFT a FIRM.
K dispozici je dále provedení povrchu DIAMOND, kde je použito pouze jemného vroubkování po celé úchopové ploše gripů a dále provedení DIAMOND / WAFFLE, kde je použito na horní úchopové ploše jemného vroubkování a na spodní ploše drážkování v kombinaci s jemným vroubkováním.
Pro dokonalé spojení gripů s řídítky a plynovou rukojetí doporučejeme použití lepidla RENTHAL !

BARVAŠedá
VýrobceRENTHAL

RENTHAL

Firma byla založena v roce 1969, srdce má ve Velké Británii v Manchesteru, kde má své sídlo. Díky svým dlouholetým zkušenostem patří mezi to nejlepší na trhu co lze aktuálně nabídnout, jejich produkty denně testují a jezdí nejrychlejší a nejlepší závodníci po celém světě.

PopisO značce