NOLAN přilba N87 Special Plus N-Com col.12 black metal – vel: XL

NOLAN přilba N87 Special Plus N-Com col.12 black metal
Ihned k odběru
Doprava zdarma
5 670 Kč 4 686,0 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 1 ks
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:pondělí 17.5
VýrobceNOLANKód10267

N87 je jednou z nejlepších integrálních helem značky Nolan s velmi odolnou konstrukcí, ochraňující celou hlavu včetně brady a očí, komfortní pro silniční a cestovní motocyklisty.
Sportovně zpracovaný a přesto vysoce elegantní design s bohatými technickými vlastnostmi a širokou škálou barev a grafiky.
Ultra-široké hledí, inovativní mechanismus pro vyklápění hledí, VPS clona proti slunci, kterou lze nastavit v několika různých polohách, ventilační systém AirBooster v horní části helmy, uchycovací systém Microlock2 s dvojitou páčkou uzavírání, inovativní vnitřní odnímatelná výplň Clima Comfort (s mikroperforovanými tkaninami) a přednastavení pro interkomy N-Com.
To vše dělá z přilby N87 velmi oblíbenou helmu mezi motorkáři z celého světa.

Specifikace:
-materiál LEXAN ! (MATERIÁL LEXAN JE NA PRŮRAZ ODOLNĚJŠÍ NEŽ KARBON) (neplést s abs plastem, či termoplastem které jsou výrazně méně pevnější)
-vnější plexi již v ceně vybavené nasazeným Pinlockem proti mlžení !
-ventilační systém – přívod vzduchu v bradovém chrániči, inovativní AIR BOOSTER přívody v horní části hlavy pro dokonalý rozptyl vzduchu a zadní vývody zajišťující optimální komfort
-nové vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny
-interiér je připravený pro vložení dioptrických brýlí (speciálně upravené polstrování pro nožičky od brýlí)
-polstrování je plně odnímatelné a omyvatelné
-hledí nabízí velký zorné pole
-VPS sluneční UV 400 clona nastaveitelná v několika polohách !
-nový systémem zapínání Microlock2
-připraveno pro instalaci N-Com komunikační systém
-hmotnost: 1420 g

LEXAN VNĚJŠÍ SKOŘEPINA
Je vstřikována s polykarbonátem LEXANTM * společnosti General Electric, který svým tvarem a tloušťkou zajišťuje vynikající výkonnost vůči jiným plastům, zvláště pokud jde o vysokou odolnost proti nárazům. P
ři testech nárazu tento výrobek vykazoval hodnoty 900/1000 J/m3 na místo obvyklých 550/600 J/m, kterých dosahuje výplň ABS. Navíc LEXANTM * se vyznačuje i vynikající tepelnou odolností, která se pohybuje od -30°C do 120°C, což zajistí dokonalou trvanlivost v jakémkoli počasí a teplotě.
Materiál LEXAN je proti průrazu odolnější než KARBON ale je těžší než karbon. Materiál Lexan se používá například v leteckém průmyslu - venkovní okna letadel, nebo v kosmonautice - hledí skafandrů.

PLEXISKLO
Obrovský povrch S/R (Scratch Resistant - odolný proti poškrábání) hledí umožňuje širší pohled, a to i do stran, čímž se výrazně zvyšuje aktivní bezpečnost.
Inovativní mechanismus vyklápění hledí (patentovaný) umožňuje větší rozšíření oblasti pokryté Pinlock® vnitřním odstranitelným hledím a snižuje tak riziko náhodného otevření/zavření hledí, nebo nepříjemných infiltrací.

VPS (vnitřní sluneční clona)
Vnitřní hledí VPS je umístěno na vnitřní straně helmy a vyrobeno z Lexanu, je odolné proti poškrábání i proti zamlžení a s UV ochranou až do 400 nanometrů.
Velmi snadné na odstranění. Lze velmi snadno aktivovat i rychle vytáhnout. Hledí má několik poloh.
Clonu lze vytáhnout do několika poloh a nastavit přesně ta která vám vyhovuje, není  tomu jak u některých výrobců kdy se plexi pouze vysune a zasune a občas se stává že se například dotýká nosu.

VENTILACE
AIRBOOSTER technologie + ventilační systém
Exkluzivní technologie AirBooster v horní části hlavy zajišťuje optimální ventilaci hlavy jezdce.
Vzduch je vtlačován z horního přívodu a veden do nejkritičtějších oblastí, čímž zabrání jakémukoli rozptylu, tím je zajištěn maximální komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách jízdy.
Navíc je ventilační systém vybaven přívodem vzduchu v bradovém chrániči, díky kterému je umožněna ventilace v úrovni úst a vzduch lze směřovat přímo k hledí, což zabrání zamlžování.
Integrované zadní vývody vzduchu, které vyvedou teplý a zatuchlý vzduch směrem ven z přilby.

ZAPÍNÁNÍ
MICROLOCK2
Dvojitý retenční systém s mikrometrickým nastavením. Skládá se z jedné termoplastické ergonomické otevírací páky a druhé hliníkové ozubené přidržovací páky.
Bradový pásek tak lze otevřít jen otočením, čímž se minimalizuje možnost nechtěného otevření.

PROSTOR PRO BRÝLE
Exkluzivní systém určený pro pohodlí nositelů brýlí.
Rychle a jednoduše umožní získat dostatek prostoru ve výplni oblasti tváře, aby se tam pohodlně vešly obruby brýlí.
Systém je reverzibilní, takžle lze vrátit zpět do původní podoby.

BARVAČerná, Černá lesk
VELIKOST PŘILBYXL
MATERIÁL PŘILBYLexan
PROVEDENÍ PŘILBYSe sluneční clonou
VýrobceNOLAN

X-LITE, NOLAN, GREX

Nolangroup - jedna společnost 3 značky. Karbonové modely pod značkou X-LITE, Lexanové převážně výklopné modely pod značky NOLAN a starší modely Nolanu přechází za skvelé ceny pod značku GREX.
NAVRŽENÉ, ZKONSTRUOVANÉ, VYROBENÉ V ITÁLII;
Všechny etapy výrobního cyklu Nolan, X-Lite a Grex helem jsou vyráběny v Itálii, ve společnosti, která se rozkládá na celkové ploše 31.000 m2.
Od příjmu surovin až po testování výrobků, o vše se starají zkušení lidé kteří pracují ve 3ch halách v jednom území v provincii Bergamo, zde pracují na neustálém vývoji nových technologií.
Zároveň nezapomínají na bezpečí, a své helmy testují podle nejvyšších standardů kvality kde dosahují vždy nejvyšších výsledků. Všechny helmy z Nolangroup jsou kvalitně zpracované a mají 5 let záruku na materiální a výrobní vadu.
Nolangroup je certifikovanou společností dle ISO 9001: 2008 a SG (CPSA Japonsko).

PopisTabulky velikostíO značce