NOLAN přilba N87 Special Plus N-Com col.12 black metal – vel: S

NOLAN přilba N87 Special Plus N-Com col.12 black metal
Doprava zdarma
Vyberte variantu
VELIKOST PŘILBY
XSSkladem na prodejně 1 ks
SNa objednávku
MNa objednávku
LNa objednávku
XLNa objednávku
2XLNa objednávku
5 670 Kč 4 686,0 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceNOLANKód4471

N87 je jednou z nejlepších integrálních helem značky Nolan s velmi odolnou konstrukcí, ochraňující celou hlavu včetně brady a očí, komfortní pro silniční a cestovní motocyklisty.
Sportovně zpracovaný a přesto vysoce elegantní design s bohatými technickými vlastnostmi a širokou škálou barev a grafiky.
Ultra-široké hledí, inovativní mechanismus pro vyklápění hledí, VPS clona proti slunci, kterou lze nastavit v několika různých polohách, ventilační systém AirBooster v horní části helmy, uchycovací systém Microlock2 s dvojitou páčkou uzavírání, inovativní vnitřní odnímatelná výplň Clima Comfort (s mikroperforovanými tkaninami) a přednastavení pro interkomy N-Com.
To vše dělá z přilby N87 velmi oblíbenou helmu mezi motorkáři z celého světa.

Specifikace:
-materiál LEXAN ! (MATERIÁL LEXAN JE NA PRŮRAZ ODOLNĚJŠÍ NEŽ KARBON) (neplést s abs plastem, či termoplastem které jsou výrazně méně pevnější)
-vnější plexi již v ceně vybavené nasazeným Pinlockem proti mlžení !
-ventilační systém – přívod vzduchu v bradovém chrániči, inovativní AIR BOOSTER přívody v horní části hlavy pro dokonalý rozptyl vzduchu a zadní vývody zajišťující optimální komfort
-nové vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny
-interiér je připravený pro vložení dioptrických brýlí (speciálně upravené polstrování pro nožičky od brýlí)
-polstrování je plně odnímatelné a omyvatelné
-hledí nabízí velký zorné pole
-VPS sluneční UV 400 clona nastaveitelná v několika polohách !
-nový systémem zapínání Microlock2
-připraveno pro instalaci N-Com komunikační systém
-hmotnost: 1420 g

LEXAN VNĚJŠÍ SKOŘEPINA
Je vstřikována s polykarbonátem LEXANTM * společnosti General Electric, který svým tvarem a tloušťkou zajišťuje vynikající výkonnost vůči jiným plastům, zvláště pokud jde o vysokou odolnost proti nárazům. P
ři testech nárazu tento výrobek vykazoval hodnoty 900/1000 J/m3 na místo obvyklých 550/600 J/m, kterých dosahuje výplň ABS. Navíc LEXANTM * se vyznačuje i vynikající tepelnou odolností, která se pohybuje od -30°C do 120°C, což zajistí dokonalou trvanlivost v jakémkoli počasí a teplotě.
Materiál LEXAN je proti průrazu odolnější než KARBON ale je těžší než karbon. Materiál Lexan se používá například v leteckém průmyslu - venkovní okna letadel, nebo v kosmonautice - hledí skafandrů.

PLEXISKLO
Obrovský povrch S/R (Scratch Resistant - odolný proti poškrábání) hledí umožňuje širší pohled, a to i do stran, čímž se výrazně zvyšuje aktivní bezpečnost.
Inovativní mechanismus vyklápění hledí (patentovaný) umožňuje větší rozšíření oblasti pokryté Pinlock® vnitřním odstranitelným hledím a snižuje tak riziko náhodného otevření/zavření hledí, nebo nepříjemných infiltrací.

VPS (vnitřní sluneční clona)
Vnitřní hledí VPS je umístěno na vnitřní straně helmy a vyrobeno z Lexanu, je odolné proti poškrábání i proti zamlžení a s UV ochranou až do 400 nanometrů.
Velmi snadné na odstranění. Lze velmi snadno aktivovat i rychle vytáhnout. Hledí má několik poloh.
Clonu lze vytáhnout do několika poloh a nastavit přesně ta která vám vyhovuje, není  tomu jak u některých výrobců kdy se plexi pouze vysune a zasune a občas se stává že se například dotýká nosu.

VENTILACE
AIRBOOSTER technologie + ventilační systém
Exkluzivní technologie AirBooster v horní části hlavy zajišťuje optimální ventilaci hlavy jezdce.
Vzduch je vtlačován z horního přívodu a veden do nejkritičtějších oblastí, čímž zabrání jakémukoli rozptylu, tím je zajištěn maximální komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách jízdy.
Navíc je ventilační systém vybaven přívodem vzduchu v bradovém chrániči, díky kterému je umožněna ventilace v úrovni úst a vzduch lze směřovat přímo k hledí, což zabrání zamlžování.
Integrované zadní vývody vzduchu, které vyvedou teplý a zatuchlý vzduch směrem ven z přilby.

ZAPÍNÁNÍ
MICROLOCK2
Dvojitý retenční systém s mikrometrickým nastavením. Skládá se z jedné termoplastické ergonomické otevírací páky a druhé hliníkové ozubené přidržovací páky.
Bradový pásek tak lze otevřít jen otočením, čímž se minimalizuje možnost nechtěného otevření.

PROSTOR PRO BRÝLE
Exkluzivní systém určený pro pohodlí nositelů brýlí.
Rychle a jednoduše umožní získat dostatek prostoru ve výplni oblasti tváře, aby se tam pohodlně vešly obruby brýlí.
Systém je reverzibilní, takžle lze vrátit zpět do původní podoby.

BARVAČerná
VELIKOST PŘILBYS
VýrobceNOLAN

X-LITE, NOLAN, GREX

Nolangroup - jedna společnost 3 značky. Karbonové modely pod značkou X-LITE, Lexanové převážně výklopné modely pod značky NOLAN a starší modely Nolanu přechází za skvelé ceny pod značku GREX.
NAVRŽENÉ, ZKONSTRUOVANÉ, VYROBENÉ V ITÁLII;
Všechny etapy výrobního cyklu Nolan, X-Lite a Grex helem jsou vyráběny v Itálii, ve společnosti, která se rozkládá na celkové ploše 31.000 m2.
Od příjmu surovin až po testování výrobků, o vše se starají zkušení lidé kteří pracují ve 3ch halách v jednom území v provincii Bergamo, zde pracují na neustálém vývoji nových technologií.
Zároveň nezapomínají na bezpečí, a své helmy testují podle nejvyšších standardů kvality kde dosahují vždy nejvyšších výsledků. Všechny helmy z Nolangroup jsou kvalitně zpracované a mají 5 let záruku na materiální a výrobní vadu.
Nolangroup je certifikovanou společností dle ISO 9001: 2008 a SG (CPSA Japonsko).

 

PopisO značceTabulky velikostí