MUC-OFF leštěnka SILICONSHINE – 500ml

MUC-OFF leštěnka SILICONSHINE – 500ml
-7 %
Ihned k odběru
MUC-OFF leštěnka SILICONSHINE – 500ml
MUC-OFF leštěnka SILICONSHINE – 500ml
MUC-OFF leštěnka SILICONSHINE – 500ml
Běžná cena s DPH 345 Kč 320 Kč 264,5 Kč bez DPH
Skladem na prodejně 15 ks
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceMUC-OFFKód18220

NÁMI VELMI POUŽÍVANÉ - NEDÁ SE SROVNÁVAT S LEVNĚJŠÍMY LEŠTĚNKAMI KTERÉ NEMAJÍ TAKOVOU TRVANLIVOST A FUNKČNOST - VYZKOUŠENO.

Muc-Off Silicon Shine 500ml

vše v jednom- restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana

obnovuje barvy a sytost všech dílů

zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech

snižuje frikci předních teleskopů a zadních tlumičů

usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí

bezbarvý, nezanechává skvrny jen svěží vůni třešní

bezpečný při použití na plasty, kov, gumu i carbon

snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk

ideální pro použití na blatníky offroad strojů, které chrání před nabalováním bláta!

vynikající i na interiéry automobilů

Muc-Off Silicon Shine je zcela bezpečný k lakovaným, chromovým a kovovým partiím, ke carbonovým dílům a jiným kompozitům. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrocarbonové spreje.
Navíc jeho pravidelné používání pomáhá prodloužit životnost ošetřovaný komponentů! Základní složka produktu je silikon, tedy polymer, jehož jednou z důležitých vlastností je odolnost vůči vodě, UV záření a dalším povětrnostním a civilizačním vlivům (např. kyselost).
Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje zanechávajíc poté nelepivou ochranou a ULTRA LESKLOU vrstvu, která prodlužuje životnost motocyklu a to díky jejímu preventivnímu působení vůči všude přítomným a rádo ulpívajícím nečistotám.
Díky ošetření povrchů pomocí Silikon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá! Jeho popularita stále roste u milovníků off roadů.

Aplikace:
Aplikace Muc-Off Silicon Shine je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
Po nastříkání nechte asi 30 sekund působit a poté vyleštěte suchou, čistou a měkkou utěrkou! Silicon Shine doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo carbnové části.
Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!!

VýrobceMUC-OFF
Popis