MUC-OFF leštěnka MIRACLE SHINE POLISH – 500ml

MUC-OFF leštěnka MIRACLE SHINE POLISH – 500ml
550 Kč 454,5 Kč bez DPH
Na objednání
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceMUC-OFFKód18233

Muc-Off Miracle Shine Polish 500ml

obsahuje Fluoro Polymer technology zajišťující ještě hlubší ochranu

bezpečně aplikovatelný na lak kov, plast, chrom i carbon

obsahuje 3 různé druhy vosků vytvářejících ochrannou vrstvu prodlužující životnost chráněných povrchů

olejové složky zajišťují další hloubku lesku, zatímco naše jemná leštící složka pomáhá odstranit mikroskopická poškození či kazy

složení produktu zajišťuje snadnou aplikaci

odstraňuje zbytky nečistot a nezanechává na povrchu křídové zbytky

Vysoce kvalitní leštěnka složená ze tří druhů vosků (včetně karnaubového) a mnoha dalších vysoce ušlechtilých přísad, včetně fluoropolymerů.
Fluoro Polymerová Technologie je tou chytrou částí leštěnky, pro její úžasnou schopnost odpuzovat vodu a atmosférické nečistoty. Proto veškeré ošetřené partie stroje vždy zůstanou čistější a snáze omyvatelné než ty bez ošetření.

Muc-Off Miracle Shine Polish byl speciálně vyvinut pro zajištění vysokého a dlouhotrvajícího lesku. Po vyleštění vytváří velmi odolný ochranný film odpuzující vodu, bránící usazování atmosférických škodlivin a pronikání UV záření k chráněným plochám. Na druhou stranu účinná látka přípravku proniká do nejmenších pórů lakovaných povrchů a tím je chrání a rozjasňuje od základní vrstvy. Veškeré složky Miracle Shine Polish tak pracují ve vzájemné symbióze pro dosažení společného cíle - vytvořit ochranný přípravek šetrný k chromovým dílům, stejně jako k běžným kovům, carbonovým vláknům nebo plastům. A to není vše............................................

Aplikace:
Před použitím doporučujeme leštěnku důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jejich složek. Naneste na jemnou a čistou utěrku z mikrovlákna, doporučujeme Muc-Off Muc-Off Microfibre Polishing Cloth, a krouživým pohybem naneste na ošetřovaný povrch. Poté hned můžete přistoupit k vyleštění do vysokého lesku.
Aplikaci je doporučeno provést na suchý a chladný povrch, nicméně naše zkušenosti ukazují, že Miracle Shine lze úspěšně bez čekání nanést i na vlhký povrch nebo sluncem zahřátý lak. Poté je však třeba závěrečné vyleštění provést suchou stranou utěrky.

VýrobceMUC-OFF
Popis