MITAS pneu TERRA FORCE-MX SM 80/100-21

MITAS pneu TERRA FORCE-MX SM 80/100-21
-19 %
Běžná cena s DPH 1 440 Kč 1 170 Kč 966,9 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceMITASKód20754

U pneumatik vždy účtujeme poštovné, za 1-2 pneumatiky = 130,-Kč, i při koupi více kusů za každé max. dvě další + 130,-kč   

(například při koupi 3-4 kusů je poštovné 260,-Kč, při koupi 5-6 kusů je poštovné 390,-Kč) Bude naúčtováno při fakturaci.

Mitas TERRA FORCE-MX nahrazuje předchozí řadu motocrossových soutěží a byl vyvinut ve spolupráci s mnoha profesionálními motokrosovými jezdci na různých tratích a různých typech terénu. Nová řada je nabízena ve třech dezénech, aby splňovala požadavky všech jezdců a typů terénu.

TERRA FORCE-MX SM je motokrosová pneumatika pro různé podmínky, od měkkých po střední. Jsou vybaveny kuželovým designem knoflíku, který seká dlátem přes měkkou zem, aby získal trakci. Vysoko dobře rozmístěné knoflíky jsou přivázány k základně, aby byly vyztuženy pro delší životnost. Přední a zadní pneumatiky jsou navrženy podobným způsobem, ale s rozdíly, které spolu dobře spolupracují. Vysoko dobře rozmístěné knoflíky jsou přivázány k základně, aby byly posíleny pro delší životnost.

SM - měkký / střední terén

MH - střední / tvrdý terén

VELIKOST21''
VýrobceMITAS
Popis
Poslední navštívené