MITAS pneu 120/90-18 EF-07 Super light (zelená)

MITAS pneu 120/90-18 EF-07 Super light (zelená)
-10 %
Běžná cena s DPH 1 950 Kč 1 750 Kč 1 446,3 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceMITASKód22255

 

EF-07 Super light Pneumatika EF-07 Super Light (zelený pruh) je vyrobena z poněkud měkčí běhounové složky než v případě verze Super (žlutý pruh). Zajišťuje dokonalé ovládání na mokrých lesních cestách a lučních zeminách a porostech .Je určena pro nejobtížnější závody a splňuje aktuální předpisy FIM ohledně konstrukce a hloubky vzorku. PRO NEJOBTÍŽNĚJŠÍ ZÁVODY Otevřený vzorek vyhazuje bahno a volnou zeminu, což by trialová pneumatika neudělala. Velmi dobrá adheze lehce rychlejší než u verze se žlutým pruhem. Vzorek s velkými mezerami mezi špunty dobře funguje v bahnitém a písčitém terénu. Rozložení a geometrie figur jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající adhezi a trakci na suchém i mokrém povrchu, měkkém a volném i tvrdém terénu. Určena pro terén, kde jsou podmínky velmi nepříznivé a špatně se zde získává trakce. Lehká, flexibilní kostra s vyztuženým ramenem zaručuje velkou kontaktní plochu a dobré tlumení nárazů. Odolává opotřebení a řeznému poškození a je vhodná pro náročné až extrémní terénní podmínky; kostra je více ohebná než u verze se žlutým pruhem.

 

VELIKOST18''
VýrobceMITAS

 

 

PRO PNEUMATIKY NEPLATÍ DOPRAVA NAD 3000,-Kč zdarma !

U pneumatik vždy účtujeme poštovné, za 1-2 pneumatiky = 135,-Kč, i při koupi více kusů za každé max. dvě další + 135,-kč   

(například při koupi 3-4 kusů je poštovné 270,-Kč, při koupi 5-6 kusů je poštovné 405,-Kč) Bude naúčtováno při fakturaci.

 

 

PopisDOPRAVA PNEU - PŘEČÍST