METZELER pneu 90/90-21 MCE 6 DAYS EXTREME

METZELER pneu 90/90-21 MCE 6 DAYS EXTREME
-42 %
Ihned k odběru
METZELER pneu 90/90-21 MCE 6 DAYS EXTREME
METZELER pneu 90/90-21 MCE 6 DAYS EXTREME
Běžná cena s DPH 2 400 Kč 1 400 Kč 1 157,0 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Osobně v JaroměřiihnedPřepravní společností:zítra
VýrobceMETZELERKód0115691

Specifická distribuce a tvar knoflíků spolu s jejich ostrou hranou poskytuje nejlepší trakci na všech terénech a na všech závodních polích.
Zadní velikosti se vyznačují také hladkým obrysovým designem, který pod oblastmi stopy poskytuje více knoflíků, což zajišťuje jak trakci, tak i odolnost proti opotřebení.
Hlavní výhody designu dezénu 6 DAYS EXTREME jsou:

Extrémní trakce
Samočistící
Přesnost v rovinách a brzdná stabilita
Stabilita v zatáčkách
Boční podpora

Všestrannost terénu
Soutěže Enduro se konají na několika různých typech terénů a všestrannost pneumatik je nutná k zajištění výherního výkonu.
6 DAYS EXTREME se vyznačuje vysoce odolným materiálem kostry s pozoruhodnými tlumícími vlastnostmi, které poskytují velkou všestrannost na různých terénech, předvídatelné chování a zpětnou vazbu pro jezdce ve všech situacích.

Odolnost knoflíku proti roztržení a opotřebení
Vývoj směsí MCE 6 DAYS EXTREME je zaměřen na vysoce výkonné plnivo na bázi sazí, které je schopné zajistit odolnost knoflíků vůči teplu, které jsou během závodních aktivit velmi stresovány.
Specifické polymery sloučeniny poskytují také chemické a mechanické uchopení na suchém i kluzkém povrchu, lepší odolnost proti oděru, řezům a trhlinám.
Kromě toho poskytuje vyvážená tuhost kostry pneumatiky flexibilitu a vynikající odolnost proti propíchnutí a řezu, a to i na těch závodních terénech, kde je tlak vzduchu v pneumatikách nastaven na nižší hodnotu než je standardní.

Metzeler® vyrábí motocyklové pneumatiky od roku 1892 a historie jde ruku v ruce s historií motocyklu. Metzeler® je německý výrobce motocyklových pneumatik zaměřený na kvalitu a výkon. Posláním je průběžně rozvíjet produkty na špičkové úrovni technologií, které splní potřeby a očekávání potřeb motocyklistů.

VELIKOST21''
VýrobceMETZELER
Popis
Poslední navštívené