FALCO boty 120 Marshall black vel: 46

FALCO boty 120 Marshall black
Doprava zdarma
FALCO boty 120 Marshall black
FALCO boty 120 Marshall black
Vyberte variantu
VELIKOST BOT
42Na objednávku
43Na objednávku
44Na objednávku
45Na objednávku
46Na objednávku
4 990 Kč 4 124,0 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceFALCOKód541

- kožené touring boty
- kůže s olejovou úpravou
- High-Tex membrána pro voděodolnost a prodyšnost
- zesílená oblast kotníku
- zavírání na PU přezky
- podložka pro řazení
- vysoce odolná a přilnavá podrážka
- certifikované dle normy EN13634

Membrána Falco odolná proti pronikání vody. Jediným vědeckým testem k určení, definování a indikaci, zda je motocyklová bota nepromokavá, je zkouška vyžadovaná předpisy EN 13634: 2010. Zkušební metoda sestává ze 100 kroků po vhodné platformě s hladinou vody 5 mm nad chodidlem. Po úspěšném dokončení této zkoušky se bota považuje za vodotěsnou.

D3O ™ IMPACT PROTECTION vyvinutý v zimním sportu a vojenském průmyslu je poprvé aplikován na motocyklové boty od FALCO. Inteligentní molekuly D3O ™ volně tekou při pomalém pohybu, ale v případě nárazového zámku pohlcují energii nárazu. Nárazová síla přenášená na oblast kotníku a chodidla je díky exkluzivní podpoře D3O ™ výrazně snížena.

 

BARVAČerná
VELIKOST BOT 46
VýrobceFALCO

GAERNE

Italská značka Gaerne je stále rodinnou firmou, začátky sahají do roku 1962, kdy vznikla firma Gaerne (Ga - Gazolla + erne - Ernesto), zakládající si na tradicích a do detailu dotažených produktech.
Splňuje nejvyšší nároky špičkových jezdců a profesionálních závodníků zároveň přenáší zkušenosti a technologie z dražších topmodelů do těch levnějších.  Gaerne je nejen o nejmodernějších technologiích, ale také o nepřehlédnutelném designu, kvalitě.
MADE IN ITALY !

 

PopisO značceTabulky velikostí