FALCO boty 120 Marshall black vel: 43

FALCO boty 120 Marshall black
Doprava zdarma
FALCO boty 120 Marshall black
FALCO boty 120 Marshall black
Vyberte variantu
VELIKOST BOT
42Na objednání
43Na objednání
44Skladem na prodejně 1 ks
45Na objednání
46Na objednání
4 990 Kč 4 124,0 Kč bez DPH
Na objednání
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceFALCOKód6619

- kožené touring boty
- kůže s olejovou úpravou
- High-Tex membrána pro voděodolnost a prodyšnost
- zesílená oblast kotníku
- zavírání na PU přezky
- podložka pro řazení
- vysoce odolná a přilnavá podrážka
- certifikované dle normy EN13634

Membrána Falco odolná proti pronikání vody. Jediným vědeckým testem k určení, definování a indikaci, zda je motocyklová bota nepromokavá, je zkouška vyžadovaná předpisy EN 13634: 2010. Zkušební metoda sestává ze 100 kroků po vhodné platformě s hladinou vody 5 mm nad chodidlem. Po úspěšném dokončení této zkoušky se bota považuje za vodotěsnou.

D3O ™ IMPACT PROTECTION vyvinutý v zimním sportu a vojenském průmyslu je poprvé aplikován na motocyklové boty od FALCO. Inteligentní molekuly D3O ™ volně tekou při pomalém pohybu, ale v případě nárazového zámku pohlcují energii nárazu. Nárazová síla přenášená na oblast kotníku a chodidla je díky exkluzivní podpoře D3O ™ výrazně snížena.

 

BARVAČerná
VELIKOST BOT 43
VýrobceFALCO

GAERNE

Italská značka Gaerne je stále rodinnou firmou, začátky sahají do roku 1962, kdy vznikla firma Gaerne (Ga - Gazolla + erne - Ernesto), zakládající si na tradicích a do detailu dotažených produktech.
Splňuje nejvyšší nároky špičkových jezdců a profesionálních závodníků zároveň přenáší zkušenosti a technologie z dražších topmodelů do těch levnějších.  Gaerne je nejen o nejmodernějších technologiích, ale také o nepřehlédnutelném designu, kvalitě.
MADE IN ITALY !

PopisTabulky velikostíO značce
Poslední navštívené