DUNLOP pneu 100/90-19 GEOMAX MX52

DUNLOP pneu 100/90-19 GEOMAX MX52
-27 %
DUNLOP pneu 100/90-19 GEOMAX MX52
DUNLOP pneu 100/90-19 GEOMAX MX52
DUNLOP pneu 100/90-19 GEOMAX MX52
Běžná cena s DPH 2 050 Kč 1 500 Kč 1 239,7 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v Jaroměřina dotazPřepravní společností:na dotaz
VýrobceDUNLOPKód25736

Dunlop MX52 se svému předchůdci MX51 vyrovnává v brzdění a odolnosti a překonává jej ve všech ostatních oblastech svými dynamickými vlastnostmi. Model MX52 přináší celkově lepší výkon na středním až tvrdém povrchu s významnými vylepšeními ve směrové stabilitě, schopnosti adaptace, ovladatelnosti při smyku a přilnavosti při zatáčení.
Patentovaná technologie Progressive Cornering Block Technology (PCBT) je nová technologie, která je klíčem k lepší ovladatelnosti při smyku a přilnavosti při zatáčení
Lepší ovládání zadního kola při vysokém výkonu, větší stabilita v přímém směru a trakce spolu s menším opotřebením stupňovitě řešených středových bloků na tvrdém povrchu
Jedinečné rozložení bloků přináší lepší ovladatelnost, lehkost a stabilitu v zatáčkách, zatímco směrový dezén bloků optimalizuje výkon při brzdění a stabilitu v zatáčkách (zadní MX52)
Nové postranní bloky zlepšují průjezd zatáčkami a maximalizují výkon na tvrdém povrchu (zadní MX52)
Optimalizovaný systém Carcass Tension Control System (CTCS) podporuje směrovou přesnost a směrovou stabilitu
Použití pryže tlumící zpětné nárazy na zadní pneumatice přispívá ke snížení přenášených nárazů a lepší schopnosti kol kopírovat vozovku.
PCBT-nová patentovaná technologie společnosti Dunlop nazvaná Progressive Cornering Block Technology zvyšuje flexibilitu bloků, která vede k lepší ovladatelnosti při smyku, a spolu s dvojitými okraji poskytuje zesílenou přilnavost při zatáčení.
MBD-nová technologie rozložení bloků dezénu (Multiple Block Distribution, MBD) je charakteristická různými rozestupy mezi středovými bloky a oblastmi směrem k rameni pláště, což v kombinaci s menším počtem bloků ve středové části vede k lepšímu kontaktu s povrchem a zároveň spolehlivému záběru a přilnavosti.
CTCS-technologie Carcass Tension Control System (CTCS) reguluje rozložení zatížení dezénu a optimalizuje napětí v různých oblastech pneumatiky, což má za následek konzistentnější a snadnější udržení směrové stability, lepší trakci v přímém směru a lepší zpětnou vazbu.

 

 

 

VELIKOST19''
VýrobceDUNLOP
Popis
Poslední navštívené